•  Team
•  Kontakt
•  Allgemeine Annahmebedingungen
•  RIGK GmbH

Team

Markus Dambeck - Geschäftsführer
markus.dambeck@rigk.ro

Buchhaltung
contabilitate@rigk.ro / 021 440 12 33

Iulia Oltean - Büroleiter
iulia.oltean@rigk.ro / 0733 962 645

Andreea Matache - Leiter Operatives System
andreea.matache@rigk.ro / 0733 962 641

Mirela Zota - Projektmanager
mirela.zota@rigk.ro / 0786 542 210

Mihai Stoica - Kundenbetreuung in Arges, Buzau, Dambovita, Prahova
mihai.stoica@rigk.ro / 0733 962 644

Bogdan Sacaleanu - Kundenbetreuung in Bistrita Nasaud, Botosani, Maramures, Neamt, Salaj, Suceava
bogdan.sacaleanu@rigk.ro / 0786 542 137

Ciprian Lazar - Kundenbetreuung in Mun. Bucuresti, Ilfov, Calarasi, Constanta, Ialomita, Tulcea
ciprian.lazar@rigk.ro / 0733 962 643

Noni Pana - Kundenbetreuung in Dolj, Gorj, Mehedinti, Olt, Teleorman, Valcea, Giurgiu
noni.pana@rigk.ro / 0733 962 642

Marius Bratianu - Kundenbetreuung in Bacau, Braila, Galati, Iasi, Vaslui, Vrancea
marius.bratianu@rigk.ro / 0733 962 649

Lavinia Stanciu - Kundenbetreuung in Alba, Brasov, Cluj, Covasna, Harghita, Hunedoara, Mures, Sibiu
lavinia.stanciu@rigk.ro / 0735 510 436

Dan Orian - Kundenbetreuung in Arad, Bihor, Caras Severin, Satu Mare, Timis
dan.orian@rigk.ro / 0735 510 435

 

Arbeitsstelle RIGK Bragadiru

Ioan Toba - Lagerverwalter
ioan.toba@rigk.ro / 0786 542 136

© 2013 - RIGK - web