• Echipa
• Contact
• Termeni si conditii
• RIGK GmbH

Echipa

Markus Dambeck - Director General
markus.dambeck@rigk.ro

Departamentul Financiar Contabil
contabilitate@rigk.ro sau 021 440 12 33

Mirela Zota - Sef Departament Logistica
mirela.zota@rigk.ro sau 0733 962 645

Andreea Matache - Coordonator Program colectare SCAPA / Manager Operatiuni
andreea.matache@rigk.ro sau 0733 962 641

Ravanis Arghira - Assistant Manager
ravanis.arghira@rigk.ro sau 0786 542 210

Camelia Mitrut - Manager Proiect
camelia.mitrut@rigk.ro sau 0786 968 010

Mihai Stoica – Manager zonal, Inspector Arges, Buzau, Dambovita, Prahova
mihai.stoica@rigk.ro sau 0733 962 644

Alexandru Melinte - Inspector Bistrita Nasaud, Botosani, Maramures, Neamt, Salaj, Suceava
alexandru.melinte@rigk.ro sau 0786 542 137

Ciprian Lazar - Inspector Mun. Bucuresti, Ilfov, Calarasi, Constanta, Ialomita, Tulcea
ciprian.lazar@rigk.ro sau 0733 962 643

Noni Pana - Inspector Dolj, Gorj, Mehedinti, Olt, Teleorman, Valcea, Giurgiu
noni.pana@rigk.ro sau 0733 962 642

Marius Bratianu - Inspector Bacau, Braila, Galati, Iasi, Vaslui, Vrancea
marius.bratianu@rigk.ro sau 0733 962 649

Lavinia Stanciu - Inspector Alba, Brasov, Cluj, Covasna, Harghita, Hunedoara, Mures, Sibiu
lavinia.stanciu@rigk.ro sau 0735 510 436

Dan Orian - Inspector Arad, Bihor, Caras Severin, Satu Mare, Timis
dan.orian@rigk.ro sau 0735 510 435

 

Depozit Colectare / Punct de lucru RIGK Com. Bragadiru

Ioan Toba - Gestionar Depozit
ioan.toba@rigk.ro sau 0786 542 136

© 2013-2016 - RIGK - web